resim

Ulysse Nardin Nişantaşı’na demir attı

_MG_9059

Paris, Cenevre, New York, Florida, Miami ve Moskova gibi dünyanın en popüler merkezlerinde butik açan İsviçreli lüks saat markası Ulysse Nardin bu sefer dümenini İstanbul Boğazı’na çevirdi. Ve İstanbul’un en prestijli ve seçkin merkezi Nişantaşı’nda Ulysse Nardin butiklerine bir yenisini ekledi.Mustafa Eli Açık Patrik Hoffmann Tina Romi Bruno Dard Seda Atakay Ulysse Nardin Nişantaşı’na demir attı Ergün Gürkan Mustafa Eliaçık Patrik Hoffmann Mesut Bilgin Tina Romi Bruno Dard Seda Atakay  Ulysse Nardin Nişantaşı’na demir attı
Ev sahipliğini Şark Saat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eliaçık ve Ulysse Nardin sa Ceo’su Patrik Hoffmann’ın yaptığı Davetin ilk dakikaları butiğin yer aldığı Nişantaşı Altın Sokak’ ta verilen kokteyl ile başladı. Sokak mavi yolculuk temasında özel olarak dekore edildi. Flapper Swing’ in geçmiş dönemi anımsatan müzikleri ise davete katılan konuklara adeta bir müzik ziyafeti yaşattı. Kokteyl sonrası kesilen açılış kurdelesinin ardından akşamın ilerleyen saatlerine doğru Ulysse Nardin Pastası kesildi.
Ulysse Nardin, Türkiye’ deki ilk butiğinin açılışında, 168 yıllık deniz tutkusundan yola çıkarak, Turmepa “ Deniz Temiz” Derneği ile işbirliği yaptı ve denizlerden toplanan pet şişeler ile oluşturulan bir balık enstalâsyonu sergiledi. Davette balık enstalâsyonuna “Deniz Temiz” için bir pet şişe de konuklar ekledi.

Açılış Kurdelesinin kesilmesinin ardından Tezcan Yaramancı Turmepa Adına Mustafa Eliaçık ve Patrik Hoffmann’a üzerinde “Denizleri yaşatma çabamıza gösterdiğiniz duyarlılık ve verdiğiniz destek için şükranlarımızı sunarız” yazılı Yunuz şeklinde plaketlerini sundu.

 

Yılmaz Ünlü Tezcan Yaramncı Yüksel Behlil Patrik Hoffmann Güler Yiğit Halil Değer Ulysse Nardin Nişantaşı’na demir attı

Yılmaz-Ünlü,-Tezcan-Yaramncı,-Yüksel-Behlil,-Patrik-Hoffmann,-Güler-Yiğit,-Halil-Değer