resim

SWAROVSKI’DEN CRYSTAL GARDENS KOLEKSİYONU

_MG_0133

IMG 1808 455x1024 SWAROVSKI’DEN CRYSTAL GARDENS KOLEKSİYONU Modernlik, zarafet, ustalık, erişilebilirlik ve üstün kalitesini her koleksiyonuna ve her parçasına taşımayı başaran; kristalinin benzersiz ışıltısı ve eşsiz tasarımlarıyla rakiplerinden ayrılan Swarovski, 2015 İlkbahar/Yaz Crystal Gardens koleksiyonunu çok özel bir davetle tanıttı.

 

Swarovski Crystal Gardens koleksiyonunun tanıtımı The Marmara Esma Sultan Yalısı’nda özel bir defile daveti ile gerçekleştirdi. Davette, ışık ve renkle yıkanmış sade tasarımlardan ihtişam dolu parçalara kadar çok zengin bir ürün çeşitliliğine sahip koleksiyon mini bir defile ile tanıtıldı.

 

Elif Gönlüm 495x1024 SWAROVSKI’DEN CRYSTAL GARDENS KOLEKSİYONU

Elif-Gönlüm

Sinem Güven Pınar Altuğ SWAROVSKI’DEN CRYSTAL GARDENS KOLEKSİYONU


Sinem-Güven-Pınar-Altuğ

Özlem Güsar Meral Yazıcı Zeynep Üstünel SWAROVSKI’DEN CRYSTAL GARDENS KOLEKSİYONU

Özlem-Güsar,-Meral-Yazıcı,-Zeynep-Üstünel

Aslı Tezcan 458x1024 SWAROVSKI’DEN CRYSTAL GARDENS KOLEKSİYONU

Aslı-Tezcan

Batya Kebudi 468x1024 SWAROVSKI’DEN CRYSTAL GARDENS KOLEKSİYONU

Batya-Kebudi

Swarovski Kreatif Direktörü Nathalie Colin,  Swarovski Türkiye Ülke Müdürü Aslı Tezcan, Paris ve İsviçre’den davete katılan Swarovski’nin üst düzey yetkililerinin, çeşitli ülkelerden yabancı basın mensuplarının da  hazır bulunduğu davete aralarında Pınar Altuğ, Ayşe Kucuroğlu, Sinem Güven, Ayşe Tolga, Belçim Bilgin, Balçiçek İlter, Revna Demirören, Elif Gönlüm, Feryal Gülman, Özlem Güsar, Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu ve Siren Ertan’ın olduğu moda, tasarım ve cemiyet hayatından tanınmış isimler ile basın mensupları katıldı.