resim

Smokin Artık Erkeklere Özel değil

modeller

 

koleksiyon 1024x683 Smokin Artık Erkeklere Özel değilDamat | Tween’in Nişantaşı Abdi İpekçi mağazasında gerçekleşen davette, Siren Ertan işbirliği ile tasarlanan “Siren Ertan for Damat Ceremony” koleksiyonu moda, tekstil dünyasından ve cemiyet hayatından birçok ismin katılımı ile tanıtıldı. Davette bloggerlar Rüya Büyüktetik ve Nil Ninat’ın yanı sıra tasarımcılar Deniz ve Begüm Berdan, editörler Kaner Kıvanç, Alexander Kokoskeriya, Zeynep Sipahi, Ebru Gülçek, Hande Tokmak, Şah Yaycı, Nirvana Derya, Merve Yazgan’da koleksiyona destek verdiler. Blogger ve editörler ile sohbet eden Siren Ertan ve Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar koleksiyon detaylarını paylaştılar.
Davette yapılan kısa defilede koleksiyon davetlilerin beğenisine sunuldu. Davet sahibi Ahu Orakçıoğlu’nun yanı sıra davetliler arasından Ayşe Kucuroğlu, Şükran Güzeliş, Gül Gölge Saygı, Yonca Ebuziya ve Sitare Akdilek de smokinleri sergilediler. Cemiyet hayatının genç isimleri Cem Hakkı Geçgören, Umut Aktaş, Uraz Göktekin ve İlyas Ata Güzeliş ise mezuniyet balolarının vazgeçilmezi Damat smokinleri tanıttılar.
MGL1672222222225 1024x934 Smokin Artık Erkeklere Özel değil Özel günlerin vazgeçilmezi smokinler erkek egemenliğinden çıkıyor. “Siren Ertan for Damat Ceremony” koleksiyonu, tüm Damat Ceremony koleksiyonlarında kullanılan İtalya’dan özenle seçilen dünyanın en kaliteli kumaşları ile Siren Ertan imzasını kadınlar için buluşturuyor. Yüksek omuzlu kruvaze modellerden, kendinden saten kemerli pantolonlara, gömleklerde taşlı kol düğmelerinden ceketlerde kumaş kaplama düğmelere tüm detayları ile kadınlığı ve zarafeti öne çıkartan koleksiyon siyah, ekru ve kırmızı olmak üzere üç renkte sunuluyor.