resim

RENGÂRENK BİR ANNE

Firuzan doğan, Güçer Doğan

 

Firuzan Doğan

 

furuzan 4 RENGÂRENK BİR ANNE

Firuzan doğan, Güçer Doğan

Dünyanın en kutsal mesleğidir annelik, kutsanmak hatta yücelmektir, değerlerin artması, vasıflanmaktır annelik, bu duyguları hisleri dolu dolu yaşayan Firuzan Doğan bakın nasıl dile getirmiş annelik duygusunu.

Beş kişilik mutlu bir ailenin üç çocuğunun( ikiz abimler) en küçüğü olarak Çanakkale’ nin Biga ilçesinde dünyaya geldim. Eğitim hayatım devam ederken evlendim. Oğlum 5 yaşına geldiğinde iş hayatım başladı. İç mekân kapı şirketimle iş hayatım devam ederken, fırsat buldukça sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyorum. Sevgili eşim ve canım oğlum ile renkli ve huzurlu bir hayatımız var. Allah herkese güzel bir aile nasip etsin.

Benim sabırsız oğlum doğması gereken tarihten 20 gün önce doğdu. Dakika dakika hatırladığım tek gündür oğlumun doğdu gün. Bu yüce duyguyu kelimelere dökerek ifade etmek mümkün değil, şaşkın değildim onu biliyorum. Galiba ben doğuştan anne’liğe hazırdım. ilk bakışı, ilk ağlayışı, ilk gülüşü, ilk dişi, ilk adımı, ilk hecesi ve daha bir sürü ilkler hepsi hafızamın ilk satırlarındalar. Bana oğlumu vererek ruhumu taçlandıran Allah’ıma binlerce kere şükürler olsun. Oğlum sakin, saygılı, sevgi dolu büyüğünü küçüğünü ayırt edebilecek olgunlukta oldu . Şimdi ise bu vasıfları devam ederken yetişkin bir genç olarak başarı ile götürdüğü sorumlulukları üstlendi. Benim arkadaşım, sırdaşım,danışmanım, iş ortağım,olabilme

firuzan3 RENGÂRENK BİR ANNE

Firuzan doğan, Güçer Doğan

yeteneğine sahip Annesi olduğumu unutmadan saygısıyla ve sevgisi ile anlaşırız . Karşılıklıdır sevgi ve saygımız paylaşımlarımız..Elim ayağım gözüm ve bir omuzdur Güçer’im.
Pazar günleri özeldir bizim için İş, güç rafa kaldırılır. Biz ayrılmaz 3lü, sevincimizi, hüznümüzü, kahkahamızı, gözyaşımızı akşam yemeklerinde paylaşırız, bu sebeple uzun sürer bu güzelliğe sebep olan akşam yemeklerimiz. Rabbim bana bağışladığı bu güzelliklere neden olan muhteşem  2’liye Oğlum Gücer ve eşim İsmail Doğana teşekkürler..

Anne diyince rahmet ile andığım her zaman örnek aldığım ANNEM’e mesajım;

“Canım ANNEM fiziken yanımda olamasan da ruhen yanımdasın. Senin çeyreğin kadar oğluma annelik yapabiliyorsam kendimi dünyanın en iyi annesi ilan edebilirim. Anneler günü kutlarken, sevgiyle, saygıyla ve rahmetle seni anıyoruz.
Beni sevgi çemberinde büyüten tüm aile bireylerine, eşimin, sevgi ve saygıyı esirgemeden kucaklayan ailesine, canımın bir parçası olan oğlum GÜÇER’e ve son olarak ilk ve tek aşkım bizi sevgisi ile her daim

firuzan.jpg2  RENGÂRENK BİR ANNE

Firuzan doğan, Güçer Doğan

kanatlandıran eşim İsmail Doğan’a sonsuz teşekkürler..

İnsanlığın başı ve sonu yüce varlık ANNE’lerin “Anneler Günü Kutlu Olsun”

 

Firuzan Doğan;

ilk bakışı, ilk ağlayışı, ilk gülüşü, ilk dişi, ilk adımı, ilk hecesi ve daha bir sürü ilkler hepsi hafızamın ilk satırlarındalar.

Oğlum benim elim ayağım ve yaslana bildiğim bir omuzdur.