resim

Q TRAVEL

7

BAHAMALAR Q TRAVEL

Tüm Karayip adaları romantizmin zirveye ulaştığı yerler olarak bilinir. Nassau cennetindeki pembe kumsallar ve turkuaz sular, eğlenceli gece yaşantısıyla birleşince elinizde kokteyliniz, yanı başınızda sevgilinizle gerçek romantizme tanıklık edeceksiniz. Lüks otellerde, konforlu yataklarda kendinizi ölümsüz hissedeceksiniz.

BODRUM Q TRAVEL

Egenin incisi olarak bilinen Bodrum, Dünyanın 7 harikasından biri olan Maysolos’un mozolesi Halikarnas şehrinde inşa edilmiştir. Zamanla yıkılan mozolenin mermer taşları Bodrum Kalesinin yapımında kullanılmıştır. Bodrum kalesi, dünyanın en büyük sualtı arkeoloji müzesi olarak hizmet vermektedir. Gece ile gündüzün birbirine karıştığı bir beldedir. Eşsizliği ve farklılığı ortaya çıkaran Bodrumda, bir yanda su sporları, mükemmel alışveriş olanağı, deniz ürünleriyle bezeli unutulmaz akşam sofraları ile sevgililer günü için olanakları, diğer yanda eşsiz bir kültürel ve tarihi mirasın sundukları ile Bodrum’da her şey farklıdır.BOZCAADA Q TRAVEL

Rüzgar güllerinin bulunduğu mevki de günbatımı ve eşsiz Bozcaada şarabı eşliğinde sakin ve huzurlu 14 Şubat için en doğru adres Bozcaada.

 

Bozcaada, Türkiye’nin köyü olmayan tek taşra (il merkezi dışı) ilçesidir. Türkiye`nin üçüncü büyük ve en ünlü adalarından birisidir.

 

Kışın çok tercih edilmese desakinlik ve huzur arıyorsanız, yemyeşil bir bahçe içinde eşi olmayan bir manzaraya uyanıp, ada kültürünü ve Rum mutfağının tadını çıkarmak istiyorsanız, yıldızlarla süslü bir gökyüzü için Bozcaada sevgililer günü için sizleri bekliyor.KAPADOKYA Q TRAVEL

Soğuk kış günlerinde, Tarih kokan bir sevgililer günü geçirmek için sıcacık bir atmosferde Kapadokya ilk tercih edilen yerler arasındadır. Kapadokya bölgesi, doğa ve tarihin bütünleştiği bir yerdir. Coğrafi olaylar Peribacalarını oluştururken, tarihi süreçte, insanlar da bu peribacalarının içlerine ev, kilise oymuş, bunları fresklerle süsleyerek, binlerce yıllık medeniyetlerin izlerini günümüze taşımıştır.

Peribacaları diyarında eşsiz manzara eşliğinde; balon, atv motorları, atlı gezintiler gibi farklı alternatiflerde sizleri bekliyor.  POLONEZYA Q TRAVEL

Tahiti, bir mücevher gibi dağılmış 118 ada ve 5 ayrı adalar takımının başlangıç noktasındadır. Derin vadileri, şeffaf renkteki nehirleri ve yüksek şelaleleri ile bir ressamın fırçasından çıkmış gibi görünen Fransız Polonezyası’nda su üzerine kurulan bongalow tipi resort oteller vardır. Sevgililer günü için sevgilinizle muhteşem bir tatilin varış noktasıdır. Turkuaz suların üzerinde uyurken en huzurlu dakikaları geçirebilirsiniz. Taze çiçeklerin bulunduğu banyolar ve meyve maskeleriyle hem ruhunuz hem de cildinizin güzelleştiğini hissedebilirsinizPRAG Q TRAVEL

Avrupa’da romantik şehir denilince ilk akla gelen yer Prag, insanı bir masal kitabının sayfalarına götüren, büyüleyici bir şehir. Prag’ın müthiş atmosferi içinde yapılacak birçok romantik şey var; örneğin şehrin etkileyici, eski çağları çağrıştıran ve zamanın durduğu sokaklarda yürümek veya eski şehir merkezinin güzel atmosferinde bir fincan kahve içmek. Sevgililer günü’nün anlamına en yakışan şehirlerden bir olan Prag sizleri bekliyor.

VENEDİK Q TRAVEL

Dünyanın en romantik şehirlerden biri olarak bilinen Venedik, hayret verici mimarisi ve alışılmadık su kanallarıyla “Aşıklar Şehri” olma ünvanını fazlasıyla hak ediyor. Venedik’te yapılabilecek birçok romantik aktivite mevcut. Cadde kenarlarındaki cafelerde yemek yiyebilir, sokak performansları eşliğinde dans edebilir ya da bir gondol kiralayıp Venedik manzarası içinde kaybolabilirsiniz.

 Eski liman kenti kanalları, köprüleri ve yüzyıllık binalarıyla Venedik’te gün batımını gondol üzerinde sevgilinizle muhteşem şarapları yudumlarken karşılayabilirsiniz.