resim

Nefes Kesen Doğal Lezzetler!

panciroti anasayfa

1900’lü yıllarda Amerika’da başlayan gezici lokanta konseptinden ilham alan Panci Roti, atmosferi ve karakteri ile İstanbullular için yepyeni bir lezzet ve buluşma noktası olacak.

panciroti hancetta 1 copy Nefes Kesen Doğal Lezzetler!

 İstanbul’un en popüler lokasyonlarında konumlanan Panci Roti, özgün konsepti ile İstanbullulara yepyeni bir buluşma noktası yaratıyor. Sadece ortamı ve sunduğu eşsiz lezzetlerle değil, kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti felsefesine kattığı yeni anlayışla, bir fenomen olma yolunda ilerliyor.

Panci Roti; hafta içi ve hafta sonu her gün 24 saat hizmet veriyor. Panci Roti’nin menüsünde tamamı doğal olan; Doğal Besi Tavuk, Panci Roti Combo, Özel baharatlarla kavrulmuş Beybi Patates, Gurme Hanchetta Sandviç, Kavrulmuş Kuzu Boğum, Doğal Besi Ördek, Doğal Besi Kaz gibi bir çok farklı ve belki de ilk kez deneyimleyeceğiniz lezzetler yer almaktadır.

hanchetta bütün3 Nefes Kesen Doğal Lezzetler!Panci Roti’nin idealize ettiği mutfak felsefesi, mevsiminde yetişen sebze ve meyvelerle en iyi malzemeleri kullanarak hazırladığı tarifleriyle, lezzet kadar sağlığına önem verenlere de hitap ediyor.

İyi yemek için formülün çok basit olduğunu düşünen Panci Roti Mobil Gurme Et Lokantaları CEO’su Hakan Akkuş; Panci Roti mutfağında, mevsiminde ve yerel üretici tarafından ‘etik anlayış göz önüne alınarak’ üretilmiş ürünlere yer açan bir mutfak anlayışına sahip olduklarını belirtiyor. “Türkiye’de ve Dünya’da doğal, güvenilir ürünler konusunda ciddi sıkıntılar bulunmaktadır. Sanayi tipi, hızlı üretime dayalı ve uzun raf ömrü olan gıda maddelerinden dolayı, beslenme konularında neslimiz tehlike altındadır. Bu ve buna benzer konular gıda seçimlerimizde etkin rol oynamaktadır.” diyen Akkuş sürdürülebilir tarım ve hayvancılığı destekleyerek; ürünlerini kendi belirlediği Çiftçi Ailelerinden büyük bir titizlikle tedarik ettiklerini ve ürün seçiminde en önem verdiği kriterlerin; hiçbir yapay katkı maddesi kullanılmadan üretilmiş olmaları olduğunu sözlerine ekliyor.

way to cook turkey Nefes Kesen Doğal Lezzetler!Ayrıca; Panci Roti, Uluslararası damak tadına ve tarzına düşkün misafirlerimize çözüm & proje ortağı oluyor! Tasarım ve proje ekibiyle, alışılmışın dışına çıkarak sektörde fark yaratmayı özgün olmayı hedefliyor.  Panci Roti, yapacağınız tüm yeme- içme  davetlileriniz için kusursuz bir plan çıkarıyor. Hayallerinizi sınırlamadan, etkinliğinizin amacına ve konseptine uygun, davetlilerinizin yaş ortalaması ve yaşam tarzlarını da göz önünde bulundurarak yaratacağımız organizasyonlarınızın damak tadının en üst seviyede olmasını sağlıyor.