resim

“İzzet  Özilhan” Dostlarının ve sevenlerinin göz yaşlarıyla uğurlandı

3

94 yaşında hayata veda eden İzzet  Özilhan’ın cenaze töreni iş  dünyası ile siyaset dünyasından bir çok ismi bir araya getirdi. Ataşehir’deki Mimar Sinan Camii’nde düzenlenen cenaze töreninde taziyeleri oğlu Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, kızı Tülay Özilhan Aksoy, gelini Emine Özilhan ve torunları kabul ettiler.

18 “İzzet  Özilhan” Dostlarının ve sevenlerinin göz yaşlarıyla uğurlandı

 

 

81 “İzzet  Özilhan” Dostlarının ve sevenlerinin göz yaşlarıyla uğurlandı
71 679x1024 “İzzet  Özilhan” Dostlarının ve sevenlerinin göz yaşlarıyla uğurlandı DSC 5783 “İzzet  Özilhan” Dostlarının ve sevenlerinin göz yaşlarıyla uğurlandı

Törene, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören, Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, siyaset dünyasından İlhan Kesici, Hüsamettin Özkan, iş adamları Ethem Sancak, Ahmet Nazif Zorlu, Anadolu Efes Basketbol takımı  oyuncuları, şirket çalışanları ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı Taziyelerin ardından İzzet Özilhan için, öğle namazına müteakiben cenaze namazı kılındı. Namazın ardından Özilhan’ın naşı ailesi ve sevenleri tarafından omuzlara alınarak cenaze aracına konuldu. İzzet Özilhan’ın cenazesi Ümraniye’de Kocatepe mezarlığında bulunan aile kabristanında toprağa verildi.