resim

Efsane Geri Döndü / FORD MUSTANG

1-(9)

 

1 5 Efsane Geri Döndü / FORD MUSTANG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen yenilenen 2015 Ford Mustang, geliştirilmiş motor ve şanzıman seçenekleriyle Mustang markasına layık güç ve performans özellikleri sunuyor.

Tamamiyle yeni 2.3 litrelik EcoBoost motor, Mustang’in motor serisini turbo besleme teknolojisiyle buluşturuyor. Üstün performans ve yakıt verimliliği özelliklerini bir arada isteyen sürücülerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanan EcoBoost motor özel olarak Mustang için geliştirilmiş. Emme manifoldu ve turbo besleme aracın daha iyi nefes alması ve daha yüksek verimlilik sağlaması için Mustang’de en iyi hale getirilmiş.

309 PS’den fazla tahmini gücü ve 407 Nm torkuyla bu EcoBoost motor, gerçek bir Mustang motorundan beklenen özellikleri karşılıyor.

Dış görünüm olarak alçak tavan, genişletilmiş tampon ile önceki modeline kıyasla daha da güçlü ve sert bir görünüm elde edilmiştir. Dış görünümünün köpek balığına benzetilmesi de bu görünüşü destekler niteliktedir. Çeşitli renk seçenekleriyle karşımıza çıkacak olan bu model de 4 adet farklı jant seçeneğiyle (18-19-20 inç) satışa sunulacaktır

İç tasarım olarak daha modern bir görünüm kazandırılmasının yanı sıra sadeliğini korumaktadır. Koltukların ve direksiyonun deri ile donatılması Ford Mustang modellerinin geleneklerini de göz ardı etmediğinin göstergesidir. 2015 FORD MUSTANG modelinin de en önemli bölümü olan motor bölümünde çeşitli alternatiflerle piyasaya sunulacaktır. 4-6-8 silindirlik seçenekleriyle tanıtılacak 2015 FORD MUSTANG modeli Türkiye’deki tutkunları içinde kullanımı sorun yaratmayacak motor modelleriyle de, ülkemizde rahat bir şekilde satışa sunulabilecektir.

 

1 7 Efsane Geri Döndü / FORD MUSTANG 1 13 Efsane Geri Döndü / FORD MUSTANG 1 17 Efsane Geri Döndü / FORD MUSTANG