resim

Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

kelebekodulu

Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri, Magnum işbirliğinde,  Zorlu Center PSM’de gerçekleştirilen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Akşam saatlerinde önce renkli bir  kokteyl eşliğinde  başlayan gece konukları karşılamala ve davetlilerle yapılan kırmızı halı röportajlarıyla başladı.

Her sene olduğu gibi kazananların Hürriyet okurlarının internet ve posta yoluyla gönderdikleri oylarla belirlendiği gecenin sunuculuğunu başarılı oyuncu Mete Horozoğlu ve Nefise Karatay gerçekleştirdi. Gecenin onur konuğu ünlü Hollywood yıldızı Jessica Alba oldu. Gecenin ikinci sürprizi ise Sinan Akçıl babası Saim Akçıl’la birlikte sahnede aldı.

 

26 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Ozan Doğulu’nun son albümü “130 bpm Moderato”da, “Harika” şarkısını okuyan Ajda Pekkan-Kenan Doğulu, törende Ozan Doğulu’yla birlikte sahne aldı.  Üçlü, albümün çıkış şarkısı “Harika”yı ilk kez Magnum Altın Kelebek gecesinde seslendirdi.

27 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Borusan Filarmonu ve Tekfen Flarmoni orkestralarını kuran Saim Akçıl’ın yöneteceği orkestra ile sahneye çıkan Sinan Akçıl, “Güzel Kız” ve “Tabi Tabi” şarkılarını seslendirdi.

 

19xx 681x1024 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Jessica Alba

1 682x1024 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Jessica Alba

 

 

 

 

 

Güzelliği ve zarafeti ile tüm davetlileri kendine hayran bırakan ünlü yıldız,  törende sırasında yaptığı konuşmada  “Burada bulunan bir çok harika sanatçının verdikleri emeği kutluyorum. Bu emeklerin insanların hayatına kattığı mutluluğu görmek bir sanatçı için çok değerli. Magnum Altın Kelebek Ödül Töreni bu çalışmaları takdir ediyor ve bu şekilde sanatçıları destekleyen organizasyonlar, markalar olduğu için çok şanslıyız. Ben de bunun bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım. Katılan tüm sanatçıları şimdiden tebrik ediyorum. Hepinize keyifli bir gece geçirmenizi dilerim” dedi.

 

4 679x1024 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Tülin Şahin

6 682x1024 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Ayşegül Aldinç

3 679x1024 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Serenay Sarıkaya

2 679x1024 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu.

Ebru Şallı